Prezentare la vernisajul expoziţiei „ÎNTRE DOUĂ LUMI..." - lucrări de pictură semnate Gheorghe Mosorescu şi de sculptură semnate Vasile Soponariu, la Galeriile de Artă Brăila
Au prezentat: dr. Maria Stoica, şef Secţia Artă (Muzeul Brăilei „Carol I”) şi Hugo Mărăcineanu, artist plastic.
FOTO: George Chiţoi
VIDEO: Armanda Filipine („Brăila Chirei”)